1. Szkolenia, prezentacje emitowane w wersji automatycznej, dostępne są przez całą dobę i bez ograniczeń co do ilości i godzin odsłuchań.
  2. Konsultacje i szkolenia odbywające się „na żywo” dostępne są tylko w terminie podanym w ofercie.
  3. Jeśli wybrałeś szkolenie, zgłoś swój udział za pomocą formularza kontaktowego.
  4. W treści maila podaj: Nr szkolenia, swoje imię i nazwisko, swój adres mailowy do korespondencji,
  5. Przed wysłaniem zgłoszenia udziału w szkoleniu zapoznaj się z Regulaminem i Ogólnymi Warunkami Uczestnictwa,
  6. W korespondencji zwrotnej otrzymasz wiadomość potwierdzającą przyjęcie Twojego zgłoszenia,
  7. Przelewem bankowym dokonaj opłaty za szkolenie. W tytule przelewu podaj nr szkolenia oraz imię i nazwisko uczestnika. Kwota do zapłaty znajduje się w ofercie szkolenia.
  8. Dane do przelewu. Zobacz…..
  9. Potwierdzenie przelewu prześlij na adres mailowy: poczta.fortis@gmail.com.
  10. Po przesłaniu potwierdzenia przelewu otrzymasz hasła lub tokeny do prezentacji lub szkolenia.
  11. Każda próba kopiowania udostępnionych materiałów lub logowanie się z innego adresu mailowego spowoduje zablokowanie dostępu do prezentacji,
  12. Zależy nam aby przekazywany materiał był w jak najbardziej zrozumiałej formie i wyczerpywał tematykę. Prosimy o wszelki uwagi na ten temat.